Stala se škoda – co teď?

Povinné ručení – viník

 1. V první řadě událost nahlásit na základě záznamu o nehodě (podepsaného oběma účastníky) nebo potvrzení od policie a to telefonicky, vyplněním online formuláře nebo písemného formuláře (ten zaslat na email: registrace.auta@slavia-pojistovna.cz, nebo poštou)
 2. Formou sms pojistník obdrží číslo pojistné události do 24 hodin (sdělíme ho taky na infolince)
 3. Následně je nutné doložit doklady: kopii velkého technického průkazu nebo kopii osvědčení o registraci vozidla, kopii řidičského průkazu, kopii záznamu o nehodě (poštou, přes pobočku nebo na email: lpu.auta@slavia-pojistovna.cz, nutné do předmětu mailu uvést číslo pojistné události)

Povinné ručení  – poškozený

 1. V první řadě událost nahlásit na základě záznamu o nehodě (podepsaného oběma účastníky) nebo potvrzení od policie a to telefonicky, vyplněním online formuláře nebo písemného formuláře (ten zaslat na email: registrace.auta@slavia-pojistovna.cz nebo poštou)
 2. Formou sms poškozený obdrží číslo pojistné události do 24 hodin (sdělíme ho taky na infolince)
 3. Po přidělení čísla pojistné události bude poškozeného kontaktovat pracovník ohledně nafocení technikem, pro urychlení je možné zavolat na infolinku a technika objednat telefonicky
 4. Následně je nutné doložit doklady: kopii velkého technického průkazu nebo kopii osvědčení o registraci vozidla, kopii řidičského průkazu řidiče, kopii záznamu o nehodě, žádost o rozpočet s číslem účtu NEBO fakturu s plnou mocí (poštou, přes pobočku nebo na email: lpu.auta@slavia-pojistovna.cz, (nutné do předmětu mailu uvést číslo pojistné události)

Havarijní pojištění/čelní sklo

 1. V první řadě událost nahlásit telefonicky, vyplněním online formuláře nebo písemného formuláře (ten zaslat na email: registrace.auta@slavia-pojistovna.cz, nebo poštou)
 2. Formou sms poškozený obdrží číslo pojistné události do 24 hodin (sdělíme ho taky na infolince)
 3. Následně je nutné doložit doklady: kopii velkého technického průkazu nebo kopii osvědčení o registraci vozidla, kopii řidičského průkazu řidiče, žádost o rozpočet s číslem účtu NEBO fakturu s plnou mocí, v případě čelního skla fotodokumentaci (poštou, přes pobočku nebo na email: lpu.auta@slavia-pojistovna.cz, nutné do předmětu mailu uvést číslo pojistné události)

Jiný druh pojištění

 1. V první řadě událost nahlásit vyplněním příslušného online formuláře dle druhu pojištění nebo vyplnit písemný formulář  a odeslat jej poštou na adresu společnosti.
 2. Formou sms poškozený obdrží číslo pojistné události do 24 hodin (sdělíme ho taky na infolince)
 3. Následně je nutné doložit doklady, na základě výzvy likvidátora, které zašlete na e-mailovou adresu dle příslušného druhu pojištění:

  Zasílání podkladů ke škodě
  LPU.auta@slavia-pojistovna.cz
  (Určeno pro příjem podkladů a dotazů týkající se již nahlášených škod z povinného ručení nebo havarijního pojištění. V předmětu e-mailu uvádějte číslo škodní události.)
  LPU.majetek@slavia-pojistovna.cz
  (Určeno pro příjem podkladů a dotazů týkající se již nahlášených škod z pojištění majetku, odpovědnosti a cestovního pojištění. V předmětu e-mailu uvádějte číslo škodní události.)
  LPU.zdravi@slavia-pojistovna.cz
  (Určeno pro příjem podkladů a dotazů týkající se již nahlášených škod z pojištění zdravotní péče cizinců a pojištění PRO Zdraví. V předmětu e-mailu uvádějte číslo škodní události.)

  Zasílání hlášení o vzniku škody
  registrace.auta@slavia-pojistovna.cz
  (Určeno pro příjem hlášení o vzniku škody z povinného ručení nebo havarijního pojištění.)
  registrace.majetek@slavia-pojistovna.cz
  (Určeno pro příjem hlášení o vzniku škody z pojištění majetku, odpovědnosti a cestovního pojištění.)
  registrace.zdravi@slavia-pojistovna.cz
  (Určeno pro příjem hlášení o vzniku škody z pojištění zdravotní péče cizinců a PRO Zdraví.)

  nebo poštou na adresu společnosti.
 4. V případě nutnosti nafocení technikem bude poškozeného kontaktovat pracovník pojišťovny
Zde se zobrazí výsledky vyhledávání